11.6 C
Subota, 21 rujna, 2024

NK GOŠK na gostovanju kod Širokog osvojio prvi ovosezonski bod

U sedmom kolu Wwin lige BiH NK GOŠK je gostovao na Pecari kod NK Široki Brijeg i osvojio svoj prvi ovosezonski bod.

Iako utakmica nije krenula dobro za tim Danijela Pranjića i bila u zaostatku od dva pogotka, “Lavovi” su ipak uspjeli prekinuti niz poraza i osvojiti prvi bod.

Svakoj momčadi pripalo je po jedno poluvrijeme s dva pogotka.

Već od prve minute susreta NK GOŠK je bio u rezultatskom zaostatku. Nakon 25 sekundi igre za 1:0 pogodio je Chinedu na asistenciju Jelavića. Jelavić je još jednom odigrao važnu ulogu kod postizanja pogotka u 38. minuti kada je ponovo asistirao, ovoga put za Matića koji je povećao vodstvo domaćih na 2:0.

U proteklih šest kola NK GOŠK je postigao samo dva pogotka a taj učinak ponovili su večeras u samo 45 minuta. U drugom poluvremenu nakon ubačaja iz kornera Sipović je najviši u skoku te glavom šutira po sredini vrata vratara Tomić, koji je bio na lopti, ali ona ipak završava iza njegovih leđa i rezultat je bio 2:1.

U 75. munuti Perić je sjajno prošao po desnoj strani, prodao jedan “lažnjak” i sjajno uposlio Mihaljevića, inače igrača koji je nosio i dres NK Široki Brijeg, koji pogađa za ispostavit će se konačnih 2:2.

Tri minute kasnije sjajnom intervencijom vratara Kolaka koji brani udarac Posavca rezultat je ostao ne promijenjen. U posljednjoj minuti sudačke nadoknade, u 93. minuti domaći su mogli i do sva tri boda. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca Serić je pogodio vratnicu vratara Kolaka.

Ovo je prvi bod za NK GOŠK ove sezone a u narednom kolu NK GOŠK dočekuje FK Velež.