Selekcija HNK/Ž (igrači rođeni 2011. godine), pod vodstvom izborničkog dvojca Seje Repca i Elvisa Margete, ponovno je ostvarila zapažen rezultat na prestižnom Turniru županijskih/kantonalnih selekcija, koji se protekla tri dana odigrava na terenima Ćajuša. Nakon sjajnih nastupa u grupnoj fazi, gdje su upisali tri pobjede i pretrpjeli samo jedan poraz, mladi nogometaši izborili su priliku boriti se za pobjedničko postolje. Sutra ih očekuje odlučujuća utakmica za treće mjesto, u kojoj će dati sve od sebe kako bi ponovili prošlogodišnji veliki uspjeh i kući ponovno donijeli brončanu medalju. Velika podrška ide našoj županiji, mladim igračima te izbornicima velikim prijateljima i kumovima, Seji i Elvisu. Sretno u borbi za broncu!








