19.9 C
Ponedjeljak, 1 srpnja, 2024

AEK zaledio Maksimir i pobijedio Dinamo nakon preokreta u 90. minuti

Nogometaši Dinama Zagreb šokirali su svoje navijače jer su izgubili od AEK-a nakon preokreta (2:1) i to primljenim golom u 90. minuti prve utakmice 3. pretkola Lige prvaka.

“Modri” su odigrali sjajno prvo poluvrijeme u kojem su u potpunosti kontrolirali igru. Poveli su u 39. minuti kada je Marko Bulat sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

Grčki tim se vratio u 59. minuti preko Stevena Zubera, a gosti iz Atine su pravi šok priredili na Maksimiru u 90. minuti.

Rezervista Konstantinos Galanopoulos je iskoristio asistenciju Rodolfa Pizarra i matirao Dominika Livakovića.

Uzvrat se igra u subotu u Atini. Podsjetimo, prošlotjedna utakmica je otkazana nakon navijačkih sukoba u kojima je stradao AEK-ov navijač Michalis Katsouris.

Grčka policija je uhitila nekoliko navijača Dinamo Zagreba, a njima su Bad Blue Boysi poslali simboličnu poruku tako što su na svojoj sjevernoj tribini sinoć ostavili slobodna mjesta.