16.6 C
Subota, 21 rujna, 2024

Dinamo dva dana nakon što je smijenio Jakirovića doživio nezapamćen debakl u Hrvatskoj

Zagrebački Dinamo je pretrpio šokantan poraz u Koprivnici protiv Slaven Belupa i to svega dva dana nakon što je s klupe Modrih otišao Sergej Jakirović, bilo je 4:1 za domaće.

No, nije se tako činilo na početku susreta u Koprivnici.

Bruno Petković je u 32. minuti susreta doveo goste u vodstvo da bi u prvoj minuti sudačke nadoknade Ljuban Crepulja donio izjednačenje domaćem sastavu.

Tu se Slaven nije zaustavio te su postigli čak tri pogotka i to preko Adriana Libera, Ivana Dolčeka i Ilije Nestorovskog i došli do ubjedljive pobjede.

Slaven je trenutno deveti na ljestvici i ovo im je bila prva ovosezonska pobjeda dok je Dinamo ostao treći s 13 bodova iz sedam odigranih utakmica.

U sljedećem kolu Slaven Belupo će gostovati kod Gorice dok će Dinamo na svom terenu dočekati sastav Lokomotive.

Rezultat i strijelci:

Slaven Belupo – Dinamo 4:1 (Crepulja 45+1′, Liber 67′, Dolček 74′, Nestorovski 77′ / Petković 32′)