Naslovnica Galerija (FOTO) HKK Zrinjski: U pravoj drami Plemići stigli do pobjede nad Kaknjom

(FOTO) HKK Zrinjski: U pravoj drami Plemići stigli do pobjede nad Kaknjom

Košarkaši HKK Zrinjski večeras su na svom parketu dočekali momčad KK Kakanj. Plemići su bili u seriji poraza i večeras im je igrala samo pobjeda radi vraćanja samopouzdanja. Gosti su imali svoju računicu i došli su u Mostar da probaju upisati bodove.

Prva četvrtina bila je ravnopravna, a gosti su ostvarili minimalnu prednost 23:25. Do odmora Plemići okreću utakmicu i prelaze u prednost rezultatom 44:39.

I treća četvrtina bila je jako zanimljiva, a gosti su bili uspješniji i u zadnju četvrtinu ulaze s prednošću 67:68.

U zadnjoj četvrtini borba za svaki koš i neizvjesno do samoga kraja. Pet minuta prije kraja Zrinjski ima vodstvo 73:71, a gosti ubrzo vraćaju na 73:74. Nakon toga momčadi su se izmjenjivale u minimalnom vodstvu. U završnicu Zrinjski ulazi s prednošću 79:77, a Kakanj ima loptu 14 sekundi do kraja. Slobodnim bacanjima gosti dolaze do novog poravnanja, a do kraja je 10 sekundi. I Zrinjski ima dva bacanja koja Ervin pretvara u vodstvo 81:79, a gosti ne uspijevaju iskoristiti zadnji šut i bodovi ostaju u Mostaru.