(FOTO) HŠK Zrinjski: Plemići svladali Zvijezdu 5:3

HŠK Zrinjski – FK Zvijezda 09 5:3 (3-2)

Strijelci: Veličković 3′, Ivančić 5′, Bilbija 9’i 51′ i 74′, Malekinušić 25′, Maksimović 90′

HŠK Zrinjski: Niron, Ćorluka, Barišić, Senić, Memija, Stanić, Čanađija, Malekinušić, Ivančić, Sabljić i Bilbija.

FK Zvijezda 09: Jelovac, Tomanović, Veličković, Paić, Vadze, Ostojić, Karaklajić, Janković, Kayode, Ponjević i Maksimović.

Prva prilika u ovon susretu i gosti su poveli 1:0 igrala se 3.minuta susreta Veličković je dobro šutirao sa 16 metara i pogodio je mrežu Zrinjskog. Rano vodstvo gostiju i problemi za domaćina, no već prvi napad Plemića i Ivančić poravnava na 1:1. Samo par minuta kasnije najbolji strijelac Nemanja Bilbija postiže i drugi gol za Plemiće . Nešto manje od 10 minuta igre, a već smo vidjeli 3 gola. Plemići su se posložili i nakon vodstva kontroliraju susret, dok gosti pokušavaju brzim kontrama ugroziti vratara Plemića Nirona. Plemići dominiraju susretom i vratar gostiju ima pune ruke posla. I konačno nogometaši Zrinjskog postižu i svoj treći pogodak strijelac je Malekinušić, Memija je prošao po lijevoj strani i ubacio, Ostojić loše reaguje a Malekinušić prati i glavom pogađa za 3:1.
Osjetno opuštanje nogometaša Zrinjskog gostujući igrači koriste i prave nekoliko poluprilika te tako iz jedne smanjuju prednost Plemića na 3:2 strijelac je Kayadea. Rezultat prvog poluvremena je 3:2 .
U drugom poluvremenu Plemići bolja i kvalitetnija momčad no bez promjene rezultata sve do 51.minute susreta kada kapetan Nemanja Bilbija eurogolom sa nekih 20-tak metara povisuje prednost Plemića na 4:2.

Do kraja susreta još jedan zgoditak Bilbije njegov treći u ovom susret i na isteku posljednjih sekunda ovog susreta  Maksimović smanjuje prkrasnim golom iz slobodnog udarca na 5:3.

Ipak hat-trick kapetana Nemanje Bilbije potvrdio je večerašnji susret i najzaslužniji je pojedinac za pobjedu i nova 3 boda za Zrinjski.