Naslovnica -Top vijest FOTO | Omladinska liga BiH za kadete U-17: Nogometaši Širokog Brijega slavili...

FOTO | Omladinska liga BiH za kadete U-17: Nogometaši Širokog Brijega slavili protiv Međugorja

U utorak su u Međugorju zaostalu utakmicu Omladinske lige Bosne i Hercegovine, grupa Jug odigrale kadetske ekipe NK Međugorja i NK Široki Brijeg. U zanimljivoj utakmici s puno golova u obje mreže gosti iz Širokog Brijega uspjeli su slaviti rezultatom 3:5.

U prvom dijelu utakmice NK Široki Brijeg je golovima Matea Bošnjaka u 3′, te Ivana Jelića u 27′ i 43′ minuti utakmice uspio na odmor da ode s rezultatom od 0:3.

Ipak u drugi dio utakmice NK Međugorje ulazi dosta bolje te golovima Tomislava Jozipovića u 50′ i 51′ donosi uzbudljivo drugo poluvrijeme. Posebno treba izdvojiti drugi pogodak Jozipovića jer upravo takve golove možemo viđati samo u ligama petice.

Nakon primljena dva golova momčad Širokog Brijega uspijeva preko Ivana Marića u 56′ i Filipa Jelčića u u 80′ minuti utakmice do prednosti od 5:2, a Tomislav Jozipović u 81′ minuti postiže svoj treći pogodak što je i krajnji rezultat utakmice od 3:5 za goste iz Širokog Brijega.

Nakon ovog poraza NK Međugorje se i dalje nalazi na drugoj poziciji lige, a narednu utakmicu igra već danas kada kao domaćin dočekuje ekipu NK Neum. Široki Brijeg se nalazi na četvrtoj poziciji, a narednu utakmicu odigrat će danas s nevesinjskim Veležom.