Naslovnica Galerija (FOTO) Pobjeda Igmana protiv trebinjskog Leotara

(FOTO) Pobjeda Igmana protiv trebinjskog Leotara

Igman i Leotar danas su odigrali utakmicu Premijer lige BiH. Utakmica je odigrana u Doboju kod Kaknja, a Igman je pobijedio ekipu Leotara rezultatom 3:1.

Nakon što u prvih pola sata utakmice nije bilo većih uzbuđenja, Igman je u vodstvo stigao u 31. minuti nakon što je Ramić postigao gol na asistenciju Durakovića. Raspoloženi Ramić je šest mniuta kasnije udvostručio vodstvo iskoristivši dodavanje Hrelje.

Ipak, dvije minute prije odlaska na odmor Leotar se vratio u igru nakon što je Todorović postigao pogodak s bijele točke.

I u drugom poluvremenu Igman je u nekoliko navrata mogao do gola, a dobra igra isplatila im se pola sata prije kraja meča kada fenomenalni Ramić dolazi do hat-tricka te postavlja konačnih 3:1.

Igman je ovom pobjedom prestigao upravo Leotar kojem je prepustio fenjerašku poziciju u prvenstvu.