Danas su u Kaknju snage odmjerili nogometaši Mladosti i Širokog Brijega. Utakmica je odigrana u okviru 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prve udarce prema vratima zabilježili smo u 1. i 9. minuti od strane nogometaša Mladosti Hiroša i Fanima. U 16. minuti zaprijetili su i gosti iz Širokog Brijega. Cipetić ubacuje, Glavaš šutira iz voleja, ali vratar Mladosti Bukvić odlično brani.

U 21. minuti zanimljiv prodor Fanima, ali njegov udarac vratar Zlomisli brani, da bi se vratar domaćih ponovno istaknuo u 27. minuti nakon udarca Pervana.

U 32. minuti utakmice gosti iz Širokog Brijega došli su do prednosti. Strijelac je bio Ćorić koji je lobovao vratara Bukvića.

U 40. minuti domaćin je uspio stići do izjednačenja. Strijelac je Nedim Hadžić koji je ubacio loptu u mrežu nakon obrane vratara gostiju.

S rezultatom 1:1 odlazi se na odmor, a u 53. minuti gosti su ponovno poveli. Na ubačaj Pervana, Radeljić glavom pogađa vrata Bukvića. Samo minut kasnije domaćin ponovno stiže do izjednačenja. Na asistenciju Nedima Hadžića vrata Širokobriježana pogađa Fanimo.

Prvu spornu situaciju bilježimo u 78. minuti utakmice. Domaćin traži kazneni udarac, nakon mišljenja da je Radeljić igrao rukom, no ništa od toga. U 87. minuti druga sporna situacija. Domaćini ponovno traže kazneni udarac, ali sudac se ne oglašava. Ipak, sudac zbog protesta s crvenim kartonom “nagrađuje” Amara Mušiju, službenog predstavnika domaćeg tima.

U 90. minuti pogodak za goste. Udarac Cipetića, u gol ubacuje Jurilj za veliko slavlje kluba sa Pecare.

FK Mladost: Bukvić, Nikolić, Sadiku, Fanimo, Hiroš, Hadžić, Dedić, Marić, Dujmović, Begić, Isaković.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Cipetić, Barišić, Ćorić, Angelov, Radeljić, Vukoja, Glavaš, Jurić, Hrkać, Pervan.