19.9 C
Srijeda, 26 lipnja, 2024

(FOTO) Taekwondo klub Cro Star zabilježio odlične rezultate u Fojnici

Nakon izvrsnog nastupa prošlog vikenda na Kupu BiH u Zenici, i ovaj vikend je mostarski Taekwondo klub Cro Star imao odličan nastup. U Fojnici se održao međunarodni taekwondo turnir Fojnica Open 2024., na kojem je 8 Mostaraca osvojilo čak 13 medalja, od toga 5 zlatnih, 5 srebrnih i 3 brončane medalje.

Zlato: Mia Ivanković (2 zlata), Ivano Ivanković, Mateo Barbarić, Mia Drežnjak
Srebro: Mateo Barbarić, Antonia Marić, Marko Bevanda, Ivano Ivanković, Mia Drežnjak
Bronca: Josip Bevanda, David Cvitković, Antonia Marić
U disciplini kick su dječaci zauzeli 3. mjesto u ekipnom poretku.

„Imali smo zaista odličnih borbi u kojima su naši članovi pokazali svoj napredak. Čitava ekipa zaslužuje jednu veliku pohvalu, ali istakla bih opet naš podmladak koji iz dana u dan sve više napreduje. Postupno uvodimo naše početnike na turnire, pa je tako ovaj put David Cvitković u svom prvom nastupu osvojio medalju. Treba istaknuti i da se Mia Ivanković opet izborila za 2 zlata.“ rekla je trenerica Klaudia Marić.

Članovi Cro Stara su imali niz izvrsno odrađenih borbi. Ivano Ivanković i Mateo Barbarić su se izborili za finale uz 2 pobjede u kojima su pokazali veliku borbenost. Mia Drežnjak je od samog starta bila jako motivirana te je u 1. kolu odmah pobijedila protivnicu od koje je izgubila na Kupu BiH u Zenici prethodni tjedan. Antonia Marić je jedna od najboljih djevojčica u kicku u njenoj uzrasnoj skupini dok su se braća Bevanda, Josip i Marko, i ovaj put okitili medaljama. Svi su pokazali napredak što je rezultat kontinuiranog rada u Taekwondo klubu Cro Star.
Turnir se održao u Srednjoškolskom centru Fojnica na 3 borilišta s elektronskom opremom Daedo.
Ekipu su voditi treneri Klaudia Marić i Boris Knezović.

Za članove Cro Stara nema odmora. U njihovom kalendaru ima još turnira za odraditi do ljetne pauze, a nakon turnira održat će se polaganje za učeničke pojaseve uz nekoliko aktivnosti za sve članove kluba.