(FOTO) ŽKK Zrinjski 2010: Sjajne Plemkinje razbile Banoviće 81:44

Košarkašice ŽKK Zrinjski 2010 večeras su ugostile ekipu ŽKK RMU Banovići.

ŽKK Zrinjski 2010: Katja Bakalar, Jelena Čutura, Klara Blažević, Mihaela Ereš, Ivana Đolo, Ana Leko, Katarina Mihalj, Brigita Stanić, Sara Opančar, Sara Herceg, Karla Lasić,

ŽKK RMU BANOVIĆI: Ikanović, I.Cossa, Šehović, Nurkić, Šipka, Rizvić, Saletović, Simić, Mujezinović, Jamaković

Plemkinje su od  samog starta susreta krenule veoma agresivno te brzom igrom kako u napadu tako i u obrani odmah napravile rezultatsku prednost. U takvoj igri gošće se nisu mogle oduprijeti sjajnoj igri Plemkinja koje su dobile prvo poluvrijeme 47:26.

U drugom poluvremenu Plemkinje u istom ritmu dobivaju treću četvrtinu rezultatom 18:11.

Četvrta četvrtina također pripada večeras raspoloženim Plemkinjama i na kraju visoka pobjeda nad gošćama iz Banovića 81:44 je stvarno stanje na parketu SD Bijeli Brijeg.

ŽKK Zrinjski 2010 – ŽKK RMU Banovići 81:44  (26-12,21-14,18-11,16-7)

U redovima ŽKK „Zrinjski 2010“ najefikasnije Karla Lasić 10 koševa i 4 skoka ,  Katarina Mihalj 21 poen, Ana Leko 19 koševa i 10 skokova, Katja Bakalar 10 poena  i 4skoka. Jelena Čutura dala je 9, Ivana Đolo 6, Sara Herceg 4 i Mihaela Ereš 2 poena.

Kod gošći istakli su se Ena Šehović 12 koševa i 5 skokova i Anđela Šipka 14 koševa i 13 skokova