26.6 C
Subota, 21 rujna, 2024

FOTO&VIDEO | Kadeti Troglava u derbiju kola bolji od vršnjaka iz Međugorja

Fotografija: Ivan Kelava | NK Međugorje – NK Troglav 1918 (1:2) U-17

Jučerašnjom derbi utakmicom Omladinske lige Bosne i Hercegovine grupa Jug za kadete krenulo je odigravanje 6. kola. Na stadionu Sport centra Međugorje sastali su se domaćin Međugorje i Troglav iz Livna.

Obje momčadi pružile su odličnu utakmicu, a kljućni trenutak sigurno je bio u 18. minuti utakmice kada je crveni karton dobio Petar Soldo. Ipak, odmah nakon crvenog kartona, točnije u 20. minuti Međugorje je uspjelo postići pogodak, a strijelac je bio Antonio Markić.

Do kraja prvog dijela utakmice Troglav uspjeva poravnati rezultat, a strijelac je bio Vlado Brčić u 32. minuti utakmice.

U drugi dio utakmice Livnjaci ulaze bolje te u 50. minuti utakmice postižu pogodak za prednost od 1:2. Strijelac je bio Drago Šakić. Osam minuta kasniej snage na terenu su poravnate jer je drugi žuti karton dobio nogometaš Troglava Ante Pavlinović.

Posljednjih dvadesetak minuta utakmice pripao je nogometašima Međugorja koji su imali nekoliko stopostotnih prigoda koje nisu uspjeli iskoristiti.

Do kraja utakmice rezultat se nije mjenjao, a sigurno da Međugorčani imaju dosta primjedbi na suđenje Tomislava Blaževića.

Fotografije: Ivan Kelava