22.7 C
Srijeda, 26 lipnja, 2024

Hajduk ponovo pobijedio na pripremama: Mađarskog prvoligaša svladali s visokih 5:2

Hajduk je na pripremama u Istri upisao još jednu pobjedu. Ovoga puta je u prijateljskoj utakmici svladao mađarskog prvoligaša Fehervara rezultatom 5:2.

Mađarski klub je poveo golom Leventa Szabe u 19. minuti. Svega pet minuta kasnije Hajduk je izjednačio pogotkom Marka Livaje nakon ubačaja Laszla Kleinheislera iz kornera.

Rezultat je preokrenuo Fahd Moufi pogotkom u 55. minuti, a povećanje vodstva na 3:1 donio je pogodak Nikole Kalinića u 78. minuti. Mađari su smanjili na 3:2 pogotkom Marija Simuta.

Na kraju utakmice pitanje pobjednika je riješenom pogotcima Alesandra Trajkovskog direktno iz kornera u 104. minuti i 15-godišnjeg napadača Brune Durdova za 5:2. Igrali su u četvrtinama po 30 minuta.