Naslovnica -Top vijest HŠK Zrinjski: Plemići slavili na gostovanju kod Leotara u Trebinju

HŠK Zrinjski: Plemići slavili na gostovanju kod Leotara u Trebinju

U osmom kolu Premijer lige BiH danas su se u Trebinju sastali Leotar i Zrinjski.

Momčadi su nastupile u sastavima:

FK Leotar: Perišić, Milović, Sekulović, Aćimović, Mićunović, Čolić, Đurić, Perišić, Arsić, Bosančić, Zec.

HŠK Zrinjski: Kukić, Barišić, Ćorluka, Zlomislić, Šošić, Bekić, Jakovljević, Juranović, Kamenar, Šipovac, Bilbija.

Zrinjski je puno bolje otvorio utakmicu, i Plemići su držali konce igre u svojim rukama. Imali su nogometaši Zrinjskog svoje šanse, ali mreže su mirovale do 27 minute kada je Juranović doveo goste u vodstvo 0:1. Rezultat se nije mijenjao do odlaska na odmor.

U drugom dijeli domaći su pokušali doći do poravnanja, i imali su sjajnu prigodu u 86 minuti kada je Kukič bio svladan, ali je Bilbija spasio siguran pogodak. Na kraju zasluženo slavlje Plemića rezultatom 1:0 kao uvertira za Gradski derbi koji se igra u srijedu.