8.9 C
Nedjelja, 28 travnja, 2024

ŽKK Zrinjski 2010: Fenomenalne Plemkinje nakon produžetka slavile u Trebinju

Košarkašice ŽKK Zrinjski danas su nastavile niz, te su nakon pobjeda nad Mladim Krajišnikom i Lavovima nakon velike borbe i produžetka slavile u Trebinju nad ekipom Leotara. Bila je to jedna dosta poravnata utakmica u kojoj su se ekipe smjenjivale u vodstvu, a na kraju su ipak zasluženo slavile izabranice Nikoline Pandža.

Na poluvremenu su Plemkinje imale vodstvo 39:47. U trećoj četvrtini domaće se vraćaju i u zadnju dionicu ulaze sa 65:63. U zadnjoj četvrtini drama, a samo par sekundi do kraja Ana Leko postiže koševe za poravnanje 82:82 i produžetak. U produžetku su Plemkinje pokazale karakter i zasluženo su slavile rezultatom 96:93.

Kod ŽKK Zrinjski su se istakle Katarina Mihalj sa 24, te Katja Bakalar sa 21 košem. Ana Leko dala je 14, Sara Herceg 13, Leonarda Bošnjak 12, Jelena Čutura 7, Karla Lasić 3 i Ivana Đolo 2.

Kod domaćih bolje od ostalih bile su Dostinić sa 23, te Jokanović sa 18 koševa.

Ekipa portala HERCEGOVINA.in čestita Plemkinjama na ovoj velikoj pobjedi.