IVICA ZUBAC ODIGRAO NAJBOLJU NAPADAČKU PARTIJU CIJELE SEZONE

LA Clippers – Miami 125-118

Ivica Zubac igrao je za LA Clipperse 28:17 minuta i postigao 22 koša (šut za dva 9-11, slobodna bacanja 4-4) uz 8 skokova, 1 asistenciju i 1 osvojenu loptu
Ivica Zubac odigrao je svoju najbolju napadačku utakmicu ove sezone ubacivši 22 koša (šut za dva 9-11, slobodna bacanja 4-4) uz osam skokova te po jednu asistenciju i osvojenu loptu za 28:17 minuta provedenih u igri u 125-118 pobjedi Los Angeles Clippersa protiv prošlogodišnjeg finaliste Miami Heata.

„Ovo je sjajna pobjeda za nas, bez četvorice startera. Međutim, svi ostali su odlično iskoristili priliku. Ovo je ono što želim od malena, igrati u NBA ligi i sretan sam što sam dio ove momčadi…“ – rekao je Zubac nakon slavlja.

I bivši Plemić Bojan Bogdanović  je također dao svoj doprinos u još jednoj pobjedi Utah Jazza.

Utah – Philadelphia      134-123

Bojan Bogdanović igrao je za Utah 33:58 minuta i postigao 11 koševa (šut za dva 4-6, trica 0-6, slobodna bacanja 3-3) uz 5 skokova

Utah je i dalje vodeći sastav Zapada i čitave lige s omjerom pobjeda i poraza 23-5, dok je Philadelphia pala na 18-10, no i dalje drži vrh Istoka.