4.9 C
Subota, 20 travnja, 2024

16 pogodaka u gradskom derbiju: Mostar SG Staklorad svladao HFC Zrinjski

Sjajan futsal viđen je u večerašnjem gradskom derbiju koji su odigrali FC Mostar Stari Grad Staklorad i HFC Zrinjski.

Na kraju je viđeno čak 16 pogodaka, a slavio je domaći Mostar SG s 9:7. Domaći su poveli preko Kahvedžića u 5. minuti a samo tri minuta kasnije Rakić pogađa za 2:0 no u slijedećem napadu Drežnjak smanjuje na 2:1. U 12. minuti mrežu gola Zrinjskog trese Aladžić, ali se Zrinjski opet vraća 2 minuta kasnije golom mladog Dragana Edija Marića.

Tada je nastupilo razdoblje koje je pripalo domaćem timu. Na 4:2 povisio je Radmilović a samo minut poslije je 5:2 jer je pogodio Gosto. U posljednjoj minuti prvog dijela Grubišić trećim golom za Zrinjski vraća nadu gostima.

Nastavak opet dobro otvara Mostar SG i preko Kahvedžića domaći vode s velikih 6:3. Ipak, Ivan Sušac u 25. i 26. minuti zabija dva pogotka za Plemiće i opet otvara utakmicu. Samo minut poslije Josip Bošković opet donosi Mostar Starom Gradu dva gola razlike. U 30. minuti rješava se utakmica kada za 8:5 zabija Radmilović, a pet minuta kasnije Bilal Jelić zaključuje priću pogotkom za 9:5.

Poraz je Zrinjski ublažio preko kapetana Drežnjaka koji s dva pogotka do kraja postavlja konačnih 9:7 u sjajnom gradskom derbiju.

Mostar Stari Grad Staklorad je uvjerljivo prvi s 18 bodova nakon 6 kola dok je Zrinjski skupio 6 bodova.