Naslovnica Sport Borilački sportovi 24 medalje za karataše Širokog Brijega na domaćem terenu

24 medalje za karataše Širokog Brijega na domaćem terenu

Karate klub ”Široki Brijeg” osvojio je 24 medalje na prvom Kolu lige regije Hercegovine u Širokom Brijegu, u konkurenciji od 16 klubova i oko 270 natjecatelja. Članovi ovog kluba natjecali su se samo u borbama te je klub zauzeo visoko drugo mjesto u ukupnom poretku.

Na ligi je nastupilo 24 člana karate kluba Široki Brijeg u disciplini borba te su uspjeli osvojiti 24 medalje, od tog 7 zlatnih, 6 srebrenih i 11 brončanih medalja. Ekipu su vodili braća treneri Goran i Marin Hrkać.

Već sljedeći vikend Širokobriješke karataše očekuje turnir u Crnoj Gori u Herceg Novom, te očekuju nastavak odličnih rezultata. Također, za one koji žele postati dio obitelji Karate kluba Široki Brijeg upisi novih članova još uvijek traju, svaki utorak i četvrtak od 17:30 do 18:30h.