22.7 C
Subota, 27 travnja, 2024

Ante Ćorluka hat-trickom u prvom poluvremenu srušio Sarajevo!

U derbiju 15. kola Premije futsal lige BiH MNK Hercegovina je svladala GFC Sarajevo s 9:4.

Na pogodak se nije dugo čekalo, već u 3. minuti smo vidjeli sjajan pogodak volejom Ante Ćorluke. Tri minute kasnije poravnao je Amel Handžić, a onda slijedi “rapsodija” domaće momčadi, piše Borak.tv.

Blago Gašpar i Ante Ćorluka sredinom prvog poluvremena povećavaju na 3:1, a u 14. minuti sjajni Ante Ćorluka dolazi do hat-tricka za 4:1.

Minutu kasnije Blago Gašpar dolazi do svog drugog pogotka za uvjerljivo vodstvo 5:1.

Stefan Jokić u 15. minuti smanjuje na 5:2, a Ivan Peko u 17. minuti postavlja rezultat prvog poluvremena 6:2

Ozljeda Ante Ćorluke

U samom finišu prvog poluvremena ozlijedio se najbolji igrač domaćih Ante Ćorluka. Nadamo se da se ne radi o nekoj težoj ozljedi, mada nije izgledalo najbolje.

Početak drugog poluvremena Blago Gašpar postiže hat-trick za visokih 7:2.

Hercegovina sa dobrom igrom nije stala, a Dragan Edi Marić se prošetao kroz obranu gostiju u 25. minuti za visokih 8:2.

Gosti nervoznom igrom već u 26. minuti su došli do šest prekršaja, no deveterac nije iskoristio David Zovko.

Ipak, samo minutu kasnije David Zovko se iskupio pogotkom za 9:2.

Golijada u dvorani Pecara se nastavila, a Omar Omerović pogotkom nakon kontre smanjuje na 9:3.

Muanis Duvnjak u posljednjoj minuti susreta postavlja konačan rezultat utakmice 9:4.

Hercegovina nakon sjajne igre i visoke pobjede je došla do petog mjesta na ljestvici, dok je GFC Sarajevo šesto.