21.6 C

Ante Rebić je u sjajnoj formi, ovo mu je sedmi prvenstveni pogodak u posljednjih sedam susreta

Nakon nespretnog i nesmotrenog poteza kojim je zaradio izravni crveni karton protiv Juventusa u Kupu, Ante Rebić se iskupio suigračima na pravi način. Milan u gostima igra protiv Leccea, jedne od najgorih ekipe Serie A.

Klub nije kaznio Rebića nakon crvenog kartona, suspenzije sa Kup susreta se ne odrađuju u prvenstvu i Pioli je stavio Rebinatora u vrh napada. Rossonerri su dobro otvorili susret, Samu Castillejo je zabio za 0:1 i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.

Domaći su u drugom dijelu poravnali preko Mancosua iz kaznenog udarca da bi u 55. minuti Giacomo Bonaventura donio novu prednost, na semaforu je pisalo 1:2. I onda na scenu stupa hrvatski reprezentativac, istrčao je sjajnu kontru i prešao pola terena nakon dodavanja Hakana Calhanoglua te rutinski poentirao za 1:3. Za 4:1 zabio je Leao.
http://

Rebić je u sjajnoj formi u posljednje vrijeme, ovo mu je sedmi prvenstveni pogodak u Serie A. Castillejo je prije susreta izjavio ovo:

“Igrati bez navijača je čudno, ne imati Ibru u sastavu također nije uobičajeno, ali postoje i dobre vijesti. Na primjer: mi u napadu imamu jednog Antu Rebića. Čovjek strahovito naporno radi, vrhunski trenira, sa nama je već devet mjeseci i može nositi napada AC Milana.” – rekao je Španjolac.