17.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Autogolom Čondrića po katastrofalnom terenu Zrinjski izgubio od Borca

U sudaru dva posljednja prvaka Bosne i Hercegovine banjalučki Borac svladao je Zrinjski s 1:0. U povratničkom debiju Vinka Marinovića na klupi Borca domaći su slavili autogolom vratara Zrinjskog Josipa Čondrića, piše bljesak.info.

Utakmica se igrala u Novom Gradu i zbog pravog proloma oblaka teren je bio u katastrofalnom stanju, a u prvom dijelu bio je čak na rubu regularnosti, možda i preko njega.

Obilna kiša koja je padala u prvom dijelu prvog poluvremena vjerojatno je izravno utjecala da Zrinjski primi pogodak.

Goran Zakarić ubacio je iz kornera a vratar Zrinjskog Josip Čondrić loše je procijenio let lopte, skrenuo je prema svojim vratima i ona se od travu odbila u mrežu.

U drugom poluvremenu barem se vrijeme proljepšalo, no teren je bio u sve gorem stanju. Po takvom terenu Zrinjski je nešto pokušavao, ali bez efekta. U 73. minuti dodatno mu je otežao posao crveni karton Josipu Ćorluki, koji je u samo deset minuta skupio dva žuta kartona.

Zrinjski će u nedjelju imati novi derbi, a pod Bijeli brijeg dolazi mu još jedan bivši prvak, Sarajevo.