2.9 C
Subota, 20 travnja, 2024

Bivši nogometaš Širokog pretrčao 80 metara, prešao pet igrača i postigao gol iz mrtvog kuta

Domagoj Marušić jučer je postigao rijetko viđen gol, pogotovo na niželigaškim terenima. Igrač Neretvanca u Trećoj Hrvatskoj nogometnoj ligi Jug nanizao je Vodičane i zabio u stilu Diega Maradone Liga je 3. HNL Jug, teren sportskog centra Račice u Vodicama, a autor fantastičnog gola Domagoj Marušić (20), napadač Neretvanca iz Opuzena.

U 11. minuti Marušić je primio loptu na rubu svog šesnaesterca nakon auta Vodica i kao šilo jurio prema golu domaćih. Jedan, drugi, treći, četvrti protivnički igrač pa još i vratar.

Sve ih je prešao u sprintu od 80-ak metara i zabio u praznu mrežu iz mrtvog kuta za 0:1. Zapljeskali su mu i Vodičani, a do kraja utakmice zabio je i iz jedanaesterca za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Lovro Kordić u 74. minuti.

Inače, radi se o Širokobriježaninu rođenom 2000. godine koji je nogometno stasao na Pecari, a prošle su ga godine posudili u Opuzen. Tek mu je 20 godina…