9.9 C
Mostar
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Čitluk: Natječaj za stalni radni odnos

Računovodstvena agencija FORMULA d.o.o. ČITLUK raspisuje natječaj za stalni radni odnos:
– Jedno radno mjesto: certificirani računovođa/knjigovođa

- Oglas -

Opis posla

– kontrola i knjiženja ulaznih/izlaznih računa
– usklade sa dobavljačima i kupcima
– poslovi platnog prometa, izrada kompenzacija
– izrade kalkulacija, provjere i usklađivanje robno-materijalne dokumentacije
– obračun PDV-a, izrada PDV prijava i kontrola usklađenosti knjiga ulaznih i izlaznih računa sa financijskom evidencijom
– izrada godišnjih izvješća i obračuna za sve vrste poduzeća i obrta
– praćenje zakona I propisa iz područja računovodstva i financija, primjena računovodstvenih politika, poreznih zakona i drugih propisa
– prijava i odjava djelatnika, vođenje kadrovske evidencije
– obračuni plaća i doprinosa
– obračun amortizacije
– kontroling – praćenje troškova
Uvjeti
– minimalno 5 godina računovodstvenog profesionalnog radnog iskustva
– SSS/VSS ekonomskog smjera, prednost smjer financije i računovodstvo
– dobro poznavanje MS Office paketa – naglasak na Excel
– usmjerenost na ostvarivanje ciljeva u zadanom roku, sklonost timskom radu, analitičnost, samostalnost, stručnost u radu uz poštivanje internih procedura
– profesionalni pristup poslu

E mail: racunovodstvoformula@gmail.com

- Oglas -

Tel: +387 63 320 54

- Oglas -

Povezani članci

Ostanite povezani

25,468ObožavateljiLajkaj
416SljedbeniciSlijedi
1,170PretplatniciPretplatiti
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Mostar
isprekidani oblaci
10.5 ° C
10.9 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Čet
12 °
Pet
18 °
Sub