19.9 C
Subota, 27 travnja, 2024

Dinamo kroz produžetke osigurao Ligu prvaka

FEŠTA NA MAKSIMIRU, DINAMO JE U LIGI PRVAKA! MODRI NAKON DRAME SRUŠILI NORVEŽANE

Nogometaši Dinama izborili su prolaz u grupnu fazu Lige prvaka nakon što u uzvratnoj utakmici doigravanja u produžetku svladali u Zagrebu Bodo/Glimt s 4-1 i time nadoknadili poraz od 0-1 iz prve utakmice u Norveškoj.
http://

Gol vrijedan Lige prvaka zabio je Josip Drmić u 117. minuti, a u 120. minuti pobjedu je zapečatio Petar Bočkaj.

U regularnom dijelu pogotke su za Dinamo dali Mislav Oršić (4) i Bruno Petković (35), dok je za Bodo/Glimt zabio Albert Gronbaek (70).

DINAMO – BODO/GLIMT 4:1

(Oršić 4‘, Petković 35‘, Drmić 117‘, Bočkaj 120‘/ Gronbaek 70‘)

GNK DINAMO: Livaković – Ristovski (od 90. Moharrami), B. Šutalo, Perić (od 71. Dilaver), Ljubičić – Ivanušec, Ademi (od 90. Bočkaj) – Špikić (od 60‘ Emreli), Baturina (od 60. Gojak), Oršić (od 82. Drmić) – Petković

BODO/GLIMT: Haikin – Sampsted, Amundsen, Hoibraten, Wembangomo – Vetlesen, Hagen (od 63. Gronbaek), Saltnes – Mugisha (od 104. Koomson), Salvesen (od 64. Espejord), Pellegrino

Dinamo je ovo osmi plasman u Ligu prvaka, a ždrijeb je već u četvrtak u 18 sati u Istanbulu.