Dom zdravlja Široki Brijeg preuzeo je novo službeno vozilo koje će doprinijeti kvalitetnijem, učinkovitijem i dostupnijem pružanju zdravstvenih usluga građanima.
Novo vozilo dodijeljeno je u okviru projekta „Klimatski neutralna Županija Zapadnohercegovačka“, a svečanosti primopredaje, koja je održana u Posušju, u ime Javne ustanove Dom zdravlja Široki Brijeg nazočio je Ivan Kutle.
Iz Doma zdravlja ističu kako će novo vozilo značajno unaprijediti svakodnevni rad ustanove te omogućiti još bolju organizaciju i dostupnost zdravstvenih usluga stanovnicima Širokog Brijega.
Projekt „Klimatski neutralna Županija Zapadnohercegovačka“ financira Ministarstvo zaštite okoliša i zelene tranzicije Republike Hrvatske.
Vodeći partner na projektu je Javna ustanova Razvojna agencija Županije Zapadnohercegovačke – HERAG, dok je partner na projektu Vlada Županije Zapadnohercegovačke.
Realizacijom ovakvih projekata nastavlja se ulaganje u modernizaciju javnih ustanova i podizanje kvalitete usluga koje se pružaju građanima diljem Županije Zapadnohercegovačke.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.








