Ženska osoba skočila je u subotu s Gradskog mosta u Banjaluci. Spašena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, potvrđeno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Iz policije su naveli kako im je oko 12 sati prijavljeno da je žena skočila sa mosta, pa su policijski službenici izašli na teren.
“Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći”, naveli su iz banjalučke policije.








