Judaši mostarske Neretve ovog vikenda nastupili su na Međunarodnom judo turniru u Rijeci. Pravo nastupa na ovom natjecanju imali su uzrasti U8, U10, U12, U14, U16, U18 i Seniori. Turnir je okupio oko 600 natjecatelja, iz sedam država i to iz Slovačke, BiH, Srbije, Austrije, Češke, Mađarske i Hrvatske.

Mostarska Neretva je u ukupnom poretku i zbrojem bodova osvojila sjajno šesto mjesto od ukupno 49 prijavljenih klubova iz već nabrojanih država. Osvojeno je ukupno 8 medalja, od toga 5 zlatnih, 3 brončane, jedno peto i jedno sedmo mjesto. Mora se naglasiti kako su naši juniori nastupili u uzrastu seniora i pokazali se kao veoma iskusni protivnici te uz samo jedan poraz uspjeli osvojiti sjajna odličja.

Srđan Ajvaz -90 kg (SEN)

Sjajan nastup ovoga puta imali su svi osvajači medalja, sa izuzetno dobrim i kvalitetnim borbama iz kojih su izlazili kao pobjednici. Naglašavaju kako je Josip Previšić pored osvojene zlatne medalje u uzrastu ml.kadeta (U16) nastupio i u uzrastu kadeta (U18) te opet imao sve pobjede i u finalnoj borbi pobijedio prvaka Hrvatske u kategoriji do 73 kg čime je pokazao da ima sjajnu sportsku budućnost.

Također Helena Čule se pokazala kao jako perspektivna, te je i ona nastupila u dva uzrasta (U16 i U18) i osvojila dvije zlatne medalje. Knezović je sa pet pobjeda također osigurao prvo mjesto i opet pokazao da je u svome uzrastu jednostavno bez premca.

Domagoj Jozeljić je konstantnim treninzima imao veliki napredak i sa samo jednim porazom i tri pobjede osvojio brončano odličje, ovog puta zlatnog sjaja.

Antonija Jozeljić i Srđan Ajvaz iako prva godina juniora nastupili su u uzrastu seniora te se pokazali kao veoma iskusni natjecatelji i osvojili su brončana odličja. Izvrsnim borbama pokazali su da se mogu nositi i sa dosta starijim i iskusnijim natjecateljima i na kraju doći do pobjedničkog postolja.