8.8 C
Subota, 27 travnja, 2024

Fantastični Zrinjski na dva turnira osvojio 16 odličja

Ovaj vikend u Mostaru je održan 4. Mostar Open turnir u karateu. Na turniru su nastupila djeca u preko 570 kategorija. Karate klub Zrinjski je nastupio sa 16 natjecatelja i osvojio 15 odličja raznog sjaja u katama i borbama.
Zlatna odličja su osvojili Antonio Palameta, Rafaela Ćorić i Kristijan Palameta. Srebrena odličja su osvojili Ana Zrno , Iva Zrno, Ivan Talić, Vito Aničić, Loris Ćorić, Roberto Krstić dok su bronce osvojili Lara Pehar ,Patrik Bohm, Iva Bukovac, Karlo Raspudić, Lovro Žulj i Ivano Detki.
Starija Ekipa nastupila je na turniru u Poreču koji je bio izborni turnir za odlazak na Europsko prvenstvo. Tri natjecateljice, jedna bronca i jedno 5 mjesto. Odličan rezultat u jakoj konkurenciji. Dora Rezić osvojila broncu i ostala na prvom mjestu u poretku za odlazak na europsku smotru nakon predposljednjeg izbornog turnira.

Također karate klub Zrinjski želi podsjetiti da upis u školu karate traje i dalje. Upisati se možete svaki ponedjeljak i četvrtkak u dvorani ekonomske škole u vremenu od 18:45-19:45. Sve dodatne informacije mozete dobiti na broj telefona 063 332 055.