9.9 C
Petak, 19 travnja, 2024

(FOTO) Borac i Široki remizirali u Banja Luci, mreže se tresle samo iz kaznenih udaraca

Nogometaši Borca i Širokog Brijega zaključili su 30. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine remijem rezultatom 1:1 odigranom na Gradskom stadionu u Banja Luci. Utakmica je startala otvorenom igrom s obje strane, a golmani Nikola Ćetković i Dario Miškić imali su nekoliko intervencija.

Najbolju šansu imao je Dejan Meleg čiji nezgodan udarac sa strane nije prevario dobro postavljenog Miškića u 21. minuti susreta. U 35. minuti dosuđen je penal za goste. Donald Molls je napravio glupost i izgubio loptu, a onda opasnim startom napravio kazneni udarac.

Siguran realizator bio je Bože Vukoja u 37. minuti i Široki je poveo. To je bio rezultat prvog dijela.

Samo što se krenulo sa centra, vidjeli smo novi kazneni udarac. Ovoga puta za Borac. Amar Begić je pao u kaznenom prostoru gostiju nakon blagog kontakta, ali je dosuđen kazneni udarac. S bijele točke je pogodio Dejan Meleg i tako poravnao rezultat.

U 68. minuti veliki zicer propustili su gosti. Išli su u situaciji “tri na jedan”, ali nisu uspjeli pogoditi mrežu već svladanog Ćetkovića.

Panagiotis Moraitis je u 87. minuti mogao donijeti pobjedu Borcu, ali je Miškić i ovoga puta bio siguran i obranio je udarac upućen glavom.

Do kraja rezultat se nije mijenjao pa su tako Borac i Široki Brijeg osvojili po bod iz jučerašnje utakmice.