16.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

(FOTO) Generalka pred utakmicu Lige prvaka: Zrinjski bolji od konjičkog Igmana

Danas je na stadionu HŠK Zrinjski odigrana pripremna utakmica u kojoj su se sastali nogometaši aktualnog bh. prvaka HŠK Zrinjski i novajlije u društvu najboljih konjičkog Igmana. Utakmicu je promatralo oko 600 gledatelja.

HŠK Zrinjski je u ovu utakmicu krenuo s postavom: Čondrić, Ćorluka, Senić, Magdić, Bekić, Savić, Barišić, Tičinović, Ćuže, Jukić i Bilbija.

Prvi pogodak mogli smo vidjeti u 40. minuti utakmice kada pogodak za Plemiće postiže Nemanja Bilbija. Na odmor se odlazi vodstvo domaćina od 1:0.

U drugo poluvrijeme Zrinjski ulazi sa odličnom prigodom Ćuže, ali lopta odlazi preko vrata gostiju iz Konjica.

Novi pogodak smo vidjeli u 61. minuti utakmice. Nakon udarca Bilbije lopta se odbija od vratnicu, te završava kod Kamenara koji pogađa za vodstvo Zrinjskog od 2:0, što je na kraju bio i konačni rezultat utakmice.