16.9 C

(FOTO) HKK Zrinjski: Plemići u napetoj završnici poraženi od Sparsa

Košarkaši HKK Zrinjski večeras su na svom parketu dočekali KK Sparse iz Sarajeva. Bila je to utakmica s puno lijepih akcija u kojoj su na kraju slavili gosti, a košarkaši Zrinjskog su opet pali u završnici i izgubili bodove koje su večeras zbog igre i borbenosti zaslužili.

Gosti su imali prednost od početka, a košarkaši Zrinjskog su to stizali i u zadnju četvrtinu ušli s minimalnom prednošću. Nažalost zadnja četvrtina otišla je na stranu Sparsa koji su na kraju slavili rezultatom 77:83. Na poluvremenu rezultat je bio 45:52.

Maxvel je za Zrinjski postigao 31 poen, a Glen je dodao 23, Špago 10, Džajić 5, Soldo i Žunić po 3 i Kovač 2 poena.

Goste je do pobjede vodio Jović sa 29 poena, a Avdić, Ćurevac i Majstrorovič su dali po 15 koševa.