7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

(FOTO) HKK Zrinjski: Poraz Plemića na domaćem terenu od Leotara

U 23 kolu košarkaške lige BiH HKK Zrinjski je na svom parketu dočekao KK Leotar. Plemići su ostali bez izgleda za doigravanje, a Leotar je u gornjem dijelu ljestvice i bori se za što bolju poziciju uoči doigravanja.

Zrinjski bolje otvara utakmicu i stalno ima vodstvo, i prva četvrtina završava rezultatom 27:25. I druga četvrtina počinje u istom ritmu, ali završava prelaskom Leotara u vodstvo. Na odmor se ide rezultatom 42:45. U trećoj četvrtini velika borba za svaku loptu, i taj dio završava u korist Zrinjskog 67:66.

Velika borba nastavila se i u zadnjoj četvrtini. Pet minuta do kraja Zrinjski je imao prednost 73:70. Dvije minute do kraja Leotar preuzima vodstvo 76:77. Minuta i 12 sekundi do kraja donosi rezultat 78:79 i napad Zrinjskog koji je donio pogrešku u napadu i gosti su došli do 78:81. Zrinjski pokušava trojkom bezuspješno, ali i Leotar s druge strane ne uspijeva pa Zrinjski ima novi napad, ali i novi promašaj za tri poena. Na kraju pobjeda Leotara rezultatom 80:84.