Juniori HŠK Zrinjski danas su odigrali utakmicu četvrtfinala nogometnog Kupa BiH protiv Slobode.

HŠK ZRINJSKI: Sefo Anis, Tiro Semir, Žuljević Vinko, Vrankić Ivan, Šuta Riad, Mičeta Robert, Miličević Petar, Sučić Petar, Sabljić Franko, Šetka Petar, Šilić Nikša. Pričuve: Bačić Ante, Stanić Sandro, Vrljić Franjo, Kolobara Mateo, Škembić Ahmed, Stipinović Matija, Nezirović Edd. TRENER: Dalibor Cvitanović.

Zrinjski je odlično otvorio utakmicu te su već u prvih 20 minuta mladi Plemići vodili sa 2:0 golovima Miličević i Šilića. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao i na odmor se otišlo rezultatom 2:0.

U drugom dijelu gosti su pokušali da se vrate u igru, imali su i neke prigode, ali nisu uspjeli doći do pogodka. Mladi Plemići plasirali su se u polufinale Kupa BiH.