U okviru 21. kola PL BiH HŠK Zrinjski je na svom travnjaku večeras dočekao FK Slobodu. Plemići su na krilima pobjede u Zenici bili veliki favoriti, dok su gosti računali da mogu pomrsiti račune Zrinjskom.

HŠK Zrinjski :  FK Sloboda  2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Bilbija 18.minuta, 2:0 Škrbić 27.min

HŠK Zrinjski: Horkaš, Čirjak, Zlomislić, Brabarić, Stojkić, Jakovljević, Filipović, Zec, Tičinović, Škrbić, Bilbija.

FK Sloboda: Golubović, Salihović, Beganović, Husejinović, Bekrić, Bekić, Hajdarević, Marinković, Stojanović, Maksimović, Mujagić

Plemići su od prve minute ušli ozbiljno u susret i od samog početka susreta kontrolirali tempo i tijek susreta . U 18 minutu asistencija Filipovića i Bilbija dovodi Zrinjski u vodstvo. U 27.minutu nakon asistencije Bilbije, Škrbić prolazi obranu Slobode i povisuje rezultat na 2:0.

U drugom poluvremenu Zrinjski se opušta i Sloboda uzima terensku inicijativu, sredinom drugog poluvremena Plemići se organiziraju i ne dopuštaju gostima da ugroze njihovu prednost iz prvog djela susreta.

Na kraju susreta bilježimo sjajnu intervenciju Horkaša koji otsavlja goste bez zgoditka.

Još jedna zaslužena pobjeda Plemića i povratak ka vrhu ljestvice.