Nogometaši HŠK Zrinjski gostovali su danas kod FK Krupa u okviru 9. kola Premijer lige BiH.

Momčadi su nastupile u sastavima:

FK Krupa: Kolak, Karišik, Redžić, Makitan, Nikolić, Puzigaća, Palić, Svraka, Andrejić, Mandić, Simonović.

HŠK Zrinjski: Brkić, Ćorluka, Zlomislić, Ivančić, Stojkić, Todorović, Bekić, Jakovljević, Trebotić, Filipović, Bilbija.

Od prvog sučevog zvižduka Zrinjski je preuzeo inicijativu, a prvi je pokušao Zlomislić u 4. minuti. Domaći uzvraćaju i Nikolić pogađa prečku.

Zrinjski dolazi do vodstva preko Zlomislića u 14. minuti. Pet minuta kasnije već je 2:0 za Zrinjski. Asistirao je Todorović, a pogodio je Bilbija.

U 25. minuti domaćini ostaju s igračem manje jer je Nikolić dobio crveni karton. Nakon toga Plemići imaju apsolutnu dominaciju na terenu, ali na odmor se ide rezultatom 0:2.

U drugom dijelu nastavlja se dominacija Zrinjskog. Trener Žižović pravi dvostruku izmjenu i ulaze Enin i Tičinović umjesto Ivančića i Stojkića. Enin ima sjajnu prigodu odmah po ulasku, ali se rezultat ne mijenja. 66. minuta donosi novi pogodak Plemića. Asistirao je Filipović, a strijelac je Trebotić.

Nakon toga još jedna dvostruka izmjena u Zrinjskom. Izašli su Trebotić i Filipović, a ušli su Arežina i Govedarica. Nakon toga još jedna sjajna prigoda za Enina, ali se rezultat ne mijenja.

Zadnja izmjena u Zrinjskom je Mašić umjesto Bilbije. Mogla je Krupa u 80. minuti do pogotka, ali Golubović je bio zamalo neprecizan.

Do kraja prilike su imali Tičinović i Arežina, ali se rezultat nije mijenjao.