18.8 C
Subota, 18 svibnja, 2024

(FOTO) HŠK Zrinjski: Plemići pobjedom u četvrtfinalu Kupa BiH

Nogometaši HŠK Zrinjski danas u okviru Kupa BiH u Čitluku ugostili su ekipu FK Laktaši.

HŠK Zrinjski – FK Laktaši 4:0 (2-0)

Strijelci: Barišić 30′, Bilbija 36′,76′ Čorluka 52′

HŠK Zrinjski: Marić, Barišić, Ćorluka, Ivančić, Ćuže, Jakovljević, Sučić, Ilinković, Memija, Tičinović, Bilbija

FK Laktaši: Knežević, Janjetović, Milić, Amidžić, Vuković, Škorić, Milojević, Marković, Petković, Trivić, Keleman

Od prve minute susreta očekivano, Zrinjski ima apsolutnu dominaciju, no susret protiče bez pravih prilika.
Igrao se 30 minuta Plemići su izveli udarac iz kuta a Barišić najviši u skoku i glavom sprema loptu u nebranjeni dio vratara Kneževića. Konačno 1:0 i vodstvo Plemića nakon 30. minuta dominacije.
Samo 6 minuta kasnije skoro identična situacija, udarac iz kuta ,Jakovljević glavom vraća u peterac do Bilbije i to je 2:0 za Plemiće.
Prvo poluvrijeme završava rezultatom 2:0, zaslužena prednost bolje i kvalitetnije igre Plemića.

U drugom poluvremenu Plemići nastavljaju kreirati svoje šanse, 52.minuta susreta ponovo iz prekida ubačena lopta i Čorluka sprema glavom za vodstvo Plemića od 3:0.

U 76 minutu susreta Bilbija dobija loptu i preciznim udarcem povisuje prednost Plemića od 4:0  .

Na kraju  zaslužena pobjeda i prolazak u četvrtfinale  Kupa BiH.