Nogometaši HŠK Zrinjski danas su u Međugorju odigrali prvu utakmicu u ovoj kalendarskoj godini, a protivnik Plemićima bio je NK Varaždin.

Bila je ovo prigoda za stručni stožer HŠK Zrinjski vidi u kakvom su stanju Plemići nakon nekoliko dana priprema. Utakmicu je u Međugorje došlo pogledati nekoliko stotina navijača Zrinjskog koji su se očito zaželjeli utakmica.

HŠK Zrinjski I. poluvrijeme: Soldo, Ibanez, Stojkić, Gojković, Ćorluka, Čurjurić, Čirjak, Bašić, Tičinović, Čoko, Kunić.

NK Varaždin: Nevistić, Roca, Stolnik, Glavina, Spičić, Jurašek, Kesse, Vuk, Droždek, D. Glavina Posavec.

Prvi pogodak prisutni gledatelji mogli su vidjeti u 16. minuti. Gol je postigao nogometaš Varaždina Dominik Glavina. Glavina je pogodio u gužvi koja je nastala nakon jednog kornera Varaždinaca. Na 0:2 gol postiže Džordžak nakon odlične akcije Varaždinaca.

Pred kraj prvog poluvremena Zrinjski je preuzeo inicijativu, ali nije uspio zatresti mrežu danas raspoloženih nogometaša Varaždina. Rezultat na poluvremenu glasio je 2:0 za Varaždin.

HŠK Zrinjski II. poluvrijeme: Horkaš, Ragušević, Barišić, Jakovljević, Barbarić, Rustemović, Zlomislić, Govedarica, Šovšić, Stanić, Bilbija.

U drugom dijelu Zrinjski je imao više od igre. Pokušavali su Plemići doći do pogotka, ali rezultat se nije mijenjao. Na kraju rezultat 2:0 za Varaždin.