13.8 C
Petak, 3 svibnja, 2024

(FOTO) HŠK Zrinjski: Plemići protutnjali kroz Konjic i svladali Igman

Nogometaši HŠK Zrinjski danas su gostovali kod FK Igman u Konjicu. Momčadi su nastupile u sastavima:

FK Igman: Hamzić, Bešagić, Drljević, Oremuš, Čubrilo, Sipović, Đorić, Dupovac, Denković, Buturović, Ramić.

HŠK Zrinjski: Marić, Memija, Radić, Jakovljević, Tičinović, Čanađija, Ramić, Malekinušić, Ćuže, Kiš, Bilbija. Još su igrali Čorluka, Hrvanović, Balić, Zlomislić i Marić.

Utakmica je započela s nekoliko grubih startova igrača Igmana, a Zrinjski je odgovorio pogotkom u 9. minuti. Strijelac je bio Kiš na asistenciju Bilbije. Nakon vodstva Zrinjski je imao par prigoda preko Bilbije i Kiša, a imali su i domaći svoje prihode, ali Marić je bio na visini zadatka. Pred kraj prvog dijela ponovo Bilbija za Kiša i rezultat je 0:2. Tim rezultatom je završio prvi dio.

Drugo poluvrijeme Zrinjski je kontrolirao utakmicu, a od 65 minute Plemići imaju igrača više jer je Butorović pocrvenio nakon starta na Bilbiji. Imao je Bilbija dobru prigodu nakon asistencije Ćuže, a pokušao je i Ramić, a njegov šut je Hamzić odbio u korner. Do kraja se rezultat nije mijenjao i Zrinjski je nastavio niz pobjeda.