8.9 C
Nedjelja, 28 travnja, 2024

(FOTO) HŠK Zrinjski: Plemići svladali Slogu 3:0

Danas su se u Mostaru sastali u okviru 15.kola Premier lige BiH domaćin HŠK Zrinjski i gostujuća ekipa FK Sloga iz Doboja. Vrijeme i teren idealni za igru, po slobodnoj procjeni negdje oko 4000 gledatelja. Treneri su za ovaj susret postavili početne sastave:

HŠK ZRINJSKI: Čondrić, Barišić, Ćorluka, Bekić, Ćuže, Jakovljević, Sučić, Ilinković, Janković, Tičinović i Bilbija

FK SLOGA: Đulčić, Đorić, Stevanović, Milaković, Šaula, Kujundžić, Stapić, Ristić, Baštić, Milanović i Kulenović

HŠK ZRINJSKI – FK SLOGA 3:0 (2-0)

Strijelci: 34′ Stapić (ag), Ćuže 45′, Bilbija 61′

Odmah na startu Plemići su kontrolirali i dominirali susretom , u 9.minutu susreta stup obrane Barišić izlazi zbog ozljede a Magdić zauzima poziciju ozlijeđenog Barišića. U 21.minutu susreta lopta dolazi do Bilbije u šesnaest metara , no golman gostiju brani udarac Bilbije.

Konačno GOOOOL. Vodi Zrinjski. Ćorluka centrirao, a Stapić postigao autogol. Prevario je svog golmana. Igrala se posljednja minuta prvog dijela susreta Čorluka je prošao po desnoj strani, ubacio, a golman gostiju izbija loptu pravo na nogu Ćužea, koji sa 10 metara pogađa, Plemići vode 2:0 što je i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu potpuna dominacija Plemića,

igrala se 61 minuta susreta  i još jedan zgoditak. Nemanja Bilbija pogađa rutinski nakon dobrog dugog pasa. Sada je 3:0 za Zrinjski što je i konačni rezultat susreta.

Potpuna dominacija Plemića, kraj susreta , pobjeda i nova tri boda za vrh ljestvice.