7.7 C
Četvrtak, 25 travnja, 2024

(FOTO) HŽRK Zrinjski: Velika pobjeda Plemkinja nad ŽRK Sloga

U okviru 15. kola BH Telecom PLBiH Plemkinje su večeras dočekale su gošće iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja ŽRK Sloga 2013.

Obije ekipe si bile veoma izjednačene i tijekom cijelog susreta rezultatski niti jedna ekipa nije dolazila u osjetnu prednost. Rezultat se lomio sve do 47.minute susreta kada Plemkinje prave 3 gola razlike i 4 minute poslije imaju rezultatsku prednost od 3 gola razlike 25:22.

U 54. minutu susreta gošće pokušavaju brzom i agresivnom igrom sustići prednost Plemkinja no veliki broj grešaka gošći i dobra obrana Plemkinja ostaju na +3. Zadnje dvije minute susreta Plemkinje imaju 2 gola prednosti i napad koji pretvaraju u +3 gola prednosti. Gošće do kraja uspijevaju samo smanjiti na 28:26 i onda je uslijedilo veliko i neopisivo slavlje Plemkinja koje su zaslužile pobjedu koja je vrijedna opstanka u društvu najboljih.

HŽRK Zrinjski – ŽRK Sloga 2013    28:26  (14:15)

HŽRK Zrinjski: Sofić, Rozić, Pintul, Ćorić, Glibo, Rajić, Blažević, Radoš, Marojević, Kolobarić, Mihalj, Delić, Gagro, Čajdin, Milanović

ŽRK Sloga 2013: Ljubunčić, Delić, Hadžijabulić, Alikadić, Jareb, Dadić,  A.Abazović, D.Abazović, Pokvić, D.Abazović, Milanović, Gudić, Hajrić, Sorak

Kod Plemkinja istakle su se :Ivana Rozić 7 golova , Nejra Pintul 6 golova i večeras veoma raspoložena Darija Milanović koja je postigla čak 10 golova.

Kod gošći istakle su se:  Marijana Sorak 10 golova, Jareb 6 golova, Zajimović 5 golova i D.Abazović sa 4 postignuta gola.