16.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

(FOTO) Kiša golova na Tušnju: Tuzla City i Radnik remizirali rezultatom 3:3

Tuzla City i Radnik podijelili su po bod u utakmici 25. kola Premijer lige BiH odigravši u odličnom meču 3:3.

Radnik je poveo u 10. minuti. Anes Vazda je izveo korner na prvu stativu, a Ante Živković je pogodio za vodstvo Bijeljinaca. Jasmin Čeliković je poravnao na 1:1.

U 67. minuti, Ivan Đorić je pogodio za 1:2. Ipak, samo tri minute kasnije Adnan Džafić je zatresao mrežu Radnika i ponovo izjednačio rezultat.

Mogla je Tuzla City i do potpunog preokreta. Sulejman Krpić se sjajno ubacio, ali lopta prolazi paralelno sa gol linijom, Ante Vukušić ne stiže da zatvori drugu stativu.

U 88. minuti Radnik stiže do novog gola. Opet je prekid bio koban po Tuzlake, slaba je bila reakcija na defanzivnom prekidu, a to kažnjava Haris Handžić na asistenciju Đorđa Pantelića za 3:2.

Djelovalo je da Radnik ide ka pobjedi, a onda u drugoj minuti nadoknade Tuzlaci izjednačuju. Dario je upisao drugu asistenciju, dodao je do Petra Mišića, a on lijepo pogađa za 3:3, što je bio i konačan rezultat ovog meča.