7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

(FOTO) Leotar i Željezničar podijelili su bodove u Trebinju

Leotar i Željezničar podijelili su bodove na Policama (0:0), u utakmici 22. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvi su zaprijetili domaćini u 4. minuti preko Govedarice, ali je šutirao pored gola. Minutu poslije na drugoj strani Hodžić je dobro primio loptu pred golom Leotara, no nije bio precizan. Nedugo potom vidjeli smo sjajan pokušaj Bekrića, koji je obranio vratar Leotara.

Dugo se čekalo na novu šansu. Udarac Galića u 30. minuti otišao je preko gola. U istoj minuti pokušao je i Štilić, a lopta je također završila u gol autu. Udarac Cocalića u 34. minuti lagano je uhvatio golman domaćih, pokušao je Mekić sa distance, no nije bilo problema za domaće. Veliku priliku gosti su imali u 43. minuti, ali je Puletić sjajno obranio udarac Subašića. Na drugoj strani zaprijetio je Milić, no rezultat se nije mijenjao – 0:0.

U drugoj minuti nastavka gosti su imali veliku priliku. Hodžić je uposlio Bekrića, koji se našao u velikoj šansi, ali ponovo brani Puletić. Golman Trebinjaca zaustavio je udarac iskusnog Bekrića i u 50. minuti.

Leotar je u 64. minuti prijetio preko Dujaković, koji je loše šutirao iz dobre pozicije. Cocalić je bio u velikoj šansi u 76. minuti, no njegov udarac otišao je malo iznad gola. Do kraja rezultat je ostao nepromijenjen.

Također, bodove su podijelili i Radnik i Rudar – 0:0, iako su gosti od 73. minute igrali sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Zekanović.