19.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

(FOTO) Liga mjesnih zajednica Grada Mostara: Šesnaest pogodaka u utakmici Miljkovići/Ulog – Orlac/Raštani

Utakmice Lige mjesnih zajednica Grada Mostara sve su uzbudljivije. Večeras su gledatelji imali prigodu pogledati izuzetno napetu i zanimljivu utakmicu između Miljkovići/Ulog i Orlac/Raštani.

Utakmica je obilovala velikim brojem golova, a rezultat se mijenjao iz minute u minutu. Na kraju više razloga za slavlje imali su malonogometaši Orlac/Raštani koji su stigli do prvih bodova u ovoj Ligi.

Nakon ove utakmice svoju utakmicu odigrali su i malonogometaši Rodoč 1 koji su svladali malonogometaše Ortiješa rezultatom 7:1.

Prije ovih seniorskih utakmica gledatelji su imali prigodu pogledati i dvije juniorske utakmice. Pobjede su zabilježili juniori Centra 2 i Ilića.

Juniori:

Kruševo – Ilići 0:1 (Filip Planinić),

Avenija – Centar 2 2:3 (Avenija- Mihael Drmać, Ivor Sudar) ( Centar 2- Luka Spajić x2, Goran Šunjić)

Seniori:

Miljkovići/Ulog – Orlac/Raštani 7:9 (Miljkovići/Ulog – Stanko Cvitković x3, Teo Martinović x2, Vedran Biokšić, Pero Cvitković) (Orlac/ Raštani – Sandro Matić x3, Mario Miletić x2, Ivica Marić, Pero Zovko, Toni Knezović, auto gol)

Rodoč 1 – Ortiješ 7:1 (Mate Marić X3, Hrvoje Soldo, Toni Jelonjić, Luka Cvitanović, Mate Blažević) (Ortiješ- Gabrijel Karlušić)