17.7 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

(FOTO) Odličan vikend za karataše Zrinjskog

Iza nas je jako uspješan vikend za karataše Karate Kluba Zrinjski iz Mostara koji su i u subotu i u nedjelju bili aktivni na borilištima.
Naime u Subotu je u Vogošći održano otvoreno prvenstvo u karateu na kojem je KK Zrinjski iz Mostara nastupio sa svoje dvije članice, inače reprezentativke Hrvatske, Petrom Bandić i Marijom Mandić. Obje djevojke su uspjele izboriti medalju u iznimno jakoj konkurenciji pa je tako Marija Mandić osvojila zlatno odličje nakon 3 superiorno odrađena meča, dok se ovaj put Petra Bandić zadovoljila sa brončanom medaljom.

U nedjelju je već bio novi karate dan i pohod na nova odličja za karataše Zrinjskog koji su se sa upravom kluba i roditeljima uputili na 3.kolo Dalmatinske lige koje se ovaj puta održavalo u Šibeniku.
Čak 22 natjecatelja su branila boje Zrinjskog od koji je njih 14 osvojilo odličja.

Petra Bandić je na broncu iz Vogošće dodala zlato sa Dalmatinske lige, a uz nju zlato su još osvojili i braća Palameta, Kristijan i Antonio, te Iva Zrno.
U tijesnim finalima za dlaku bez zlata su ostali Lara Pehar i Ivan Talić te su se ovoga puta morali zadovoljiti srebrenom medaljom.

Brončana odličja su redom osvojili: Loris Ćorić, Marijela Zovko, Filip Mikulić, Željko Martinović, Lovro Čale, Ivan Milićević, Rafaela Ćorić i Patrik Bohm.

Ekipu su na natjecanju pratili treneri Emil Ćorić i Marko Opančar uz veliku podršku roditelja i uprave kluba.
Ističemo da upis u školu karatea karate kluba Zrinjski Mostar traje i dalje. Upisati se možete ponedjeljkom i četvrtkom u vremenu od 18:45-19:45 u dvorani ekonomske škole ( ulaz preko puta MUP-a)