Danas je na stadionu u Mostaru odigrana utakmica Premijer lige BiH u kojoj su se sastali HŠK Zrinjski i sarajevski Željezničar.

Zrinjski: Brkić, Ćorluka, Zlomislić, Todorović, Mašić, Bekić, Jakovljević, Ibanez, Trebotić, Enin, Bilbija.

Željezničar: Erić, Stevanović, Miletić, Hajdarević, Mujezinović, Juričić, Zec, Alispahić, Milićević, Bojo, Ikić

Utakmica je odigrana po jakoj kiši, a na odmor se odlazi prednošću Zrinjskog od 1:0. Strijelac je bio Nemanja Bilbija.

Drugo poluvrijeme bolje je otvorio Željezničar koji pogađa za izjednačenje preko Miletić u 58. minuti utakmice.

Sredinom drugog poluvremena dogodila se sporna situacija u kaznenom prostoru Željezničara. Naime nogometaša Željezničara Miličevića lopta je udarila u ruku, ali se sudac nije oglasio.

Pred sam kraj utakmice Željezničar uspijeva doći do sva tri boda. Strijelac za tim s Grbavice bio je Bekrić (1:2) što je na kraju i konačni rezultat utakmice.