Četvrta po redu titula se pod Bijelim Brijegom proslavila nakon utakmice protiv Slobode koju su Plemići dobili rezultatom 2:1.
Strijelci za prvake bili su Bilbija i Petrak, a ni kiša koja je pala tijekom utakmice nije pokvarila raspoloženje navijačima Zrinjskog da proslave četvrtu titulu svojih ljubimaca.
Nakon zadnjeg sučevog zvižduka navijači su ušli na travnjak da proslave novu titulu. Pehar i medalje su se dijelile na centralnom dijelu zapadne tribine, a onda se slavlje prenijelo na gradske ulice i Mostarske kafiće.








