Danas je na pomoćnom igralištu HŠK Zrinjski odigrana prijateljska utakmica predpionira HŠK Zrinjski i NK Mostar.

Za predpionire HŠK Zrinjski danas su nastupili: Petar Bosnić, Ivano Šego, Petar Soldo, Filip Miličević, Niko Brać, Ivano Bradvica, Toni Pupić, Luka Krešić, Filip Zovko, Ivan Vasilj, Fran, Domagoj Matić, Josip Buhovac, Sandro Zovko, Marko Palac, Nikola Goluža, Luka Barukčić, Roko Krešić, Čule, Ivan Miletić i David Antunović. Trener: Dario Zadro.

Prvu priliku na utakmici imali su domaćini kada je u kaznenom prostoru nepropisno zaustavljen Filipa Zovko. Najstrožu kaznu izveo je Ivan Vasilj, ali vratar gostiju bio je spretni i sačuvao svoj gol.

Ipak, desetak minuta kasnije Zrinjski je poveo preko Ivana Vasilja koji se odlično snašao i pogodio nebranjeni dio mreže NK Mostara.

Nakon toga gledali smo nekoliko prilika s obje strane, a petnaestak minuta prije kraja utakmice rezultat je poravna Antonio Markić.

Ipak, pred sam kraj utakmice Filip Miličević odlično prolazi nekoliko nogometaša Mostar, te lijepo ubacuje za Ivana Vasilja koji postiže svoj drugi pogodak na utakmici koja završava rezultatom 2:1 za Plemiće.

Utakmicu možete pogledati na vrhu ovoga teksta ili na našem Youtube kanalu.