19.9 C

(FOTO & VIDEO) Pogledajte utakmicu 1. lige za pionire između HNK Rama i HŠK Zrinjski

Danas je na Gradskom stadionu Rama odigrana utakmica 8. kola, 1. lige Hercegovačko-neretvanske županije između HNK Rama i HŠK Zrinjski. Prije utakmice pionira svoju utakmicu odigrale su i predpionirske ekipe ova dva kluba.

Za HNK Rama danas su nastupili: Antonio Galić, David Pavlović, Stipo Križanac, Josip Lovrić, Tomislav Jurić, Mijo Ostojić, Filip Biloš, Ivan Džolan, Vinko Zadrić, Zvonimir Dedić, Ante Pušić. Pričuve: Marin Đapić, Ante Malekinušić, Marko Beljo, Ilija Bektarić. Trener: Ante Markešić.

Za HŠK Zrinjski su nastupili: Daniel Skoko, Sandro Zovko, Ivano Bradvica, Petar Soldo, Antonio Sesar, Gabrijel Božić, Ivan Kukić, Marko Palac, Petar Lasić, Luka Varga, Luka Jurina. Pričuva: Roko Krešić, Matej Galić, Nikola Sivrić, Luka Krešić. Trener: Marin Jovanović.

Utakmica je završila pobjedom domaćina rezultatom 2:1, a oba pogotka za Ramu postigao je Ante Pušić u 1. i 40. minuti utakmice. Jedinio gol za Zrinjski postigao je Ivan Kukić u 64. minuti utakmice.

Utakmicu je obilježilo jako loše domaćinsko suđenje, koje je donosilo dosta trzavice kod igrača obje momčadi.

Utakmicu možete pogledati ispod ovoga teksta:

8. kola:

Stolac: HNK STOLAC – HNK KRUŠEVO 0:0
Mostar: HNK BRANITELJ – FK VELEŽ 0:3 (Eman Tojaga 32′, Isak Pintul 39′, Sanin Džiho 41′)
Blagaj: FK BLAGAJ – HNK BROTNJO 8:1 (Erdžan Pobrić 3′, 5′, 36′, 36′, Anis Miljanović 20′, 50′, Ahmed Mehremić 39′, Tarik Crnomerović 56′ / Jozo Mandžo 28′)
Prozor Rama: HNK RAMA – HŠK ZRINJSKI 2:1 (Ante Pušić 1′, 40′ / Ivan Kukić 64′)
16.10.2022. (11:00) Neum: HNK NEUM – NK MOSTAR
19.10.2022. (16:30) Gabela: NK GOŠK – HNK ČAPLJINA