16.9 C
Petak, 19 travnja, 2024

(FOTO & VIDEO) Predpioniri HŠK Zrinjski i HNK Tomislav odigrali zanimljivu nogometnu utakmicu

Danas su na pomoćnom igralištu HŠK Zrinjski prijateljsku utakmicu odigrali predpioniri HŠK Zrinjski i HNK Tomislav iz Tomislavgrada.

Prvo poluvrijeme pripalo je nogometašima Tomislava koji su sredinom prvog poluvremena došli u vodstvo, a pred sam kraj poluvremena stigli su do još dva gola. Na odmor se otišlo vodstvom kluba iz Tomislavgrada sa 0:3.

Drugo poluvrijeme pripalo je nogometašima Zrinjskog koji su u 40. minuti preko Sandra Zovke smanjili na 1:3, ali do kraja utakmice propustili su još neke dobre prilike, tako da je krajnji rezultat glasio 1:3 za Tomislav.

Za HŠK Zrinjski u ovoj utakmici su nastupili: Leon Marić, Gabrijel Božić, Toni Pupić, Sandro Zovko, David Vučina, Ivan Bevanda, Marko Palac, Josip Šoljić, Matej Trogrlić, Josip Buhovac i Hrvoje Čilić. Pričuve: Marko Cvitković, Lovro Škrobo, Dominik Jurić, Joško Golemac, Niko Sivrić i Leon Špec. Trener: Dario Zadro.