Danas je na pomoćnom igralištu stadiona HŠK Zrinjski odigrana prijateljska nogometna utakmica predpionira (2008. godište i mlađi) između HŠK Zrinjski i NK Mostara.

Gosti su odlično otvorili utakmicu, te su u 7. minuti utakmice stigli do zasluženog vodstva. Plemići su pokušavali, da izjednače što im je tek za nogom pošlo pred kraj prvog poluvremena. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 1:1.

U drugo poluvrijeme Plemići su ušli dosta bolje, te su odmah na početku utakmice uspjeli pogoditi za 2:1. Pred sam kraj utakmice Zrinjski postiže i svoj treći pogodak, a krajnji rezultat glasi 3:1.

Za HŠK Zrinjski u ovoj utakmici su nastupili: Petar Bosnić, Niko Brać, Luka Krešić, Petar Soldo, Adriano Šarić, Toni Pupić, Antonio Markić, Ivano Bradvica, Domagoj Matić, Ivan Vasilj, Filip Miličević, Marko Cvitković, Ivan Miletić, Dominik Čule, Sandro Zovko, Josip Buhovac, Filip Zovko, Petar Lasić, Nikola Goluža, Marko Palac, David Antunović, Robert Tomić i Fran Miloš. Trener: Dario Zadro.

Strijelci za HŠK Zrinjski: Vasilj, Miličević i Zovko.

Video najzanimljivijih trenutaka utakmice možete pogledati na vrhu ovoga teksta.